GEO-KAT OCHRONA ŚRODOWISKA

to solidność, zaangażowanie i wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem

slide6
slide7
slide5
slide1
slide2
slide8
slide4
slide3

O nas

GEO-KAT  Ochrona Środowiska Sp. z o.o. jest firmą o charakterze eksperckim, której misją jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu ekologii i ochrony środowiska.

GEO-KAT Ochrona Środowiska Sp. z o.o. to zespół specjalistów o wysokich kwalifikacjach, posiadających  uprawnienia branżowe, który z powodzeniem realizuje powierzone zadania.

Firma działa na obszarze całego kraju, w pełnym zakresie wymaganym polskim ustawodawstwem, z uwzględnieniem regulacji obowiązujących na terenie Unii Europejskiej.

W ramach długoletniej współpracy z innymi podmiotami, dysponujemy stanowiskami remediacyjnymi na terenie całego kraju.

Zespół :

GEO-KAT Ochrona Środowiska Sp. z o.o. buduje swoją infrastrukturę techniczną w oparciu o wiedzę i doświadczenie najwyższej klasy specjalistów z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Ze względu na złożoność i rozległy zakres, który obejmuje nasza oferta zespół projektowo wykonawczy opiera się na wszechstronnie wykwalifikowanej kadrze, która może pochwalić się wieloletnią praktyką zawodową.

W skład naszego zespołu wchodzą osoby będące specjalistami i posiadającymi wymagane uprawnienia branżowe z zakresu geologii, hydrogeologii  i ochrony środowiska.